GİZLİLİK BİLDİRİMİ VE YASAL UYARI

www.inovatif.net internet sitesi sayfalarına erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu bildirimi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o, bu Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

1) Bu internet sitesinde kullanılan tüm görsel, sesli ve yazılı materyaller ile varsa diğer her türlü tasarımın fikri mülkiyet hakları İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o’na ait olup, ilgili mevzuatlar kapsamında korunmaktadırlar. Bu internet sitesi ve İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o’na ait diğer tüm görsel ve yazılı materyallerin içeriğinin tümü ya da bir kısmı İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o yetkililerinin yazılı izni olmadıkça çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve işlenemez.

2) Bu internet sitesi sayfalarında kullanılan marka, işaret ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretler ilgili mevzuatlar kapsamında korunmakta olup, İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o yetkililerinin yazılı izni olmadıkça çoğaltılamazlar, dağıtılamazlar ve işlenemez.

3) Bu internet sitesi, İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o veya üçüncü kişilere ait fikri hakların kullanımına izin verildiği anlamına gelmemektedir. Bu şekilde bir yorum, İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o yetkililerinin yazılı izni olmadıkça hiçbir şekilde yapılamaz.

4) Bu internet sitesinin içeriğinde değişiklik yapma hakkı yalnızca İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o’na ait olup, başka hiçbir kullanıcı, hiçbir nedenle internet sitesinin içeriğini hiçbir şekilde değiştiremez. İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, tamamını ya da bir kısmını değiştirebilir, sitenin bazı bölümlerine ya da tamamına erişimi engelleyebilir.

5) İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o, bu internet sitesinin içerdiği bilgilerin hatasız ve doğru olduğunu garanti etmemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir. Bu gibi aksaklıklardan İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o sorumlu değildir.

6) İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o, internet sitesinde bulunan bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında ve/veya nedeniyle oluşabilecek hiçbir zarardan da İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi o sorumlu tutulamayacaktır.

7) Bu internet sitesine erişim ve kullanım sırasında tabi olunan hukuk Türkiye Cumhuriyeti Maddi ve Usul Hukukudur.

İnovatif  Arge İnovasyon Tasarım Yazılım İleri Teknoloji İnşaat İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi